Lot n° 39
Estimation :
200 - 300
Register for the sale on drouot.com
Leave absentee bid
Your amount
Bid by phone
Bid by phone
Your amount
René PEANT (1875-1955) - Lot 39
René PEANT (1875-1955)
Danseuse
Huile sur toile signée en bas à droite
Dim.: 41 x 33 cm